Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Tyristorit - SCRs > S6008DTP
S6008DTP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta S6008DTP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero S6008DTP
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus SCR NON-SENS 600V 8A TO-252
Product parameter
Osa numero S6008DTP Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus SCR NON-SENS 600V 8A TO-252 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 75110 pcs Tietolomake Sxx08xSx, Sxx08x Series DatasheetPacking OptionsSCR Product Guide, 1A-70A
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - On State (VTM) (Max) 1.6V
Jännite - Off State 600V Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.5V
Toimittaja Device Package TO-252, (D-Pak) Sarja -
SCR Tyyppi Standard Recovery Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Muut nimet S6008D
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 19 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus SCR 600V 8A Standard Recovery Surface Mount TO-252, (D-Pak)
Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 8A Nykyinen - On State (It (AV)) (Max) 5.1A
Nykyinen - Off State (Max) 10µA Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 83A, 100A
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 30mA Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 15mA