Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Tyristorit - SCRs > S6012VTP
S6012VTP
S6012VTP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta S6012VTP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero S6012VTP
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus SCR NON-SENS 600V 12A TO-251
Product parameter
Osa numero S6012VTP Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus SCR NON-SENS 600V 12A TO-251 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 65089 pcs Tietolomake Sxx12x SeriesPacking OptionsSCR Product Guide, 1A-70A
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - On State (VTM) (Max) 1.6V
Jännite - Off State 600V Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.5V
Toimittaja Device Package TO-251 (V-Pak/I-Pak) Sarja -
SCR Tyyppi Standard Recovery Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 19 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus SCR 600V 12A Standard Recovery Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak) Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 12A
Nykyinen - On State (It (AV)) (Max) 7.6A Nykyinen - Off State (Max) 10µA
Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 100A, 120A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 40mA
Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 20mA