Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Tyristorit - SCRs > S8012DRP
S8012DRP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta S8012DRP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero S8012DRP
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus SCR NON-SENS 800V 12A TO-252AA
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero S8012DRP Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus SCR NON-SENS 800V 12A TO-252AA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 80819 pcs Tietolomake Sxx12x SeriesPacking OptionsSCR Product Guide, 1A-70A
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - On State (VTM) (Max) 1.6V
Jännite - Off State 800V Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.5V