Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Tyristorit - SCRs > SK055NTP
SK055NTP
SK055NTP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SK055NTP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SK055NTP
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus SCR NON-SENS 1000V 55A TO-263
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero SK055NTP Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus SCR NON-SENS 1000V 55A TO-263 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 29693 pcs Tietolomake Sxx55x Series DatasheetPacking OptionsSCR Product Guide, 1A-70A
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - On State (VTM) (Max) 1.8V
Jännite - Off State 1kV Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.5V
Toimittaja Device Package TO-263 (D2Pak) Sarja -
SCR Tyyppi Standard Recovery Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus SCR 1kV 55A Standard Recovery Surface Mount TO-263 (D2Pak) Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 55A
Nykyinen - On State (It (AV)) (Max) 35A Nykyinen - Off State (Max) 30µA
Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 550A, 650A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 60mA
Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 40mA