SL1024B600RF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SL1024B600RF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | SL1024B600RF |
|---|---|
| Valmistaja | Hamlin / Littelfuse |
| Kuvaus | GDT 600V 20KA T/H FAIL SHORT |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | SL1024B600RF | Valmistaja | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | GDT 600V 20KA T/H FAIL SHORT | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 5480 pcs | Tietolomake | SL1024A Series |
| Kategoria | Piirin suojaus | Jännite - DC Spark Over (Nim) | 600V |
| Toleranssi | - | Sarja | SL1024B |
| Pakkaus | Tray | Pakkaus / Case | Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) |
| Napaluku | 3 | Asennustyyppi | Through Hole |
| Impulssin purkuvirta (8 / 20μs) | 20000A (20kA) | Fail Short | Yes |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Gas Discharge Tube 600V 20000A (20kA) 3 Pole Through Hole |
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
SL103F - valmistajat:
Conxall / Switchcraft - Kuvaus:
CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER - Varastossa: