Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > SLD8S30A
SLD8S30A
SLD8S30A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SLD8S30A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SLD8S30A
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus TVS DIODE 30V 48.4V SMTO-263
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Osa numero SLD8S30A Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus TVS DIODE 30V 48.4V SMTO-263 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 28465 pcs Tietolomake SLD8S Series Datasheet
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 30V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 48.4V Jännite - erittely (min) 33.3V