Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > SMBJ170C
SMBJ170C
SMBJ170C
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SMBJ170C luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SMBJ170C
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus TVS DIODE 170V 288.75V DO214AA
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero SMBJ170C Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus TVS DIODE 170V 288.75V DO214AA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 377909 pcs Tietolomake SMBJ Series
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 170V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 288.75V Jännite - erittely (min) 179.1V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-214AA (SMBJ)
Sarja SMBJ Power Line Protection No
Teho - huippukulma 600W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case DO-214AA, SMB Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.2A Kapasitanssi @ Taajuus -