Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > TPSMB33CA-VR
TPSMB33CA-VR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TPSMB33CA-VR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TPSMB33CA-VR
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 296539 pcs
Product parameter
Osa numero TPSMB33CA-VR Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 296539 pcs Tietolomake TPSMB-VR Series
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 33V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 53.3V Jännite - erittely (min) 36.7V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-214AA (SMBJ)
Sarja Automotive, AEC-Q101, TPSMB-VR Power Line Protection No
Teho - huippukulma 600W Pakkaus / Case DO-214AA, SMB
Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.3A