Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > TPSMB58A-VR
TPSMB58A-VR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TPSMB58A-VR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TPSMB58A-VR
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 263469 pcs
Product parameter
Osa numero TPSMB58A-VR Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 263469 pcs Tietolomake TPSMB-VR Series
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 58V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 93.6V Jännite - erittely (min) 64.4V
Yksisuuntaiset kanavat 1 Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-214AA (SMBJ) Sarja Automotive, AEC-Q101, TPSMB-VR
Power Line Protection No Teho - huippukulma 600W
Pakkaus / Case DO-214AA, SMB Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.5A Kapasitanssi @ Taajuus -