Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Varistorit, MOVit > V07E175PL2T7
V07E175PL2T7
V07E175PL2T7
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta V07E175PL2T7 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero V07E175PL2T7
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus VARISTOR 270V 1.75KA DISC 7MM
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
Product parameter
Osa numero V07E175PL2T7 Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus VARISTOR 270V 1.75KA DISC 7MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 400815 pcs Tietolomake UltraMOV® Varistor Series
Kategoria Piirin suojaus Varistorijännite (Typ) 270V
Varistorin jännite (min) 243V Varistorin jännite (maksimi) 297V
Sarja UltraMOV™ Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Disc 7mm Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C (TA)
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Suurin V DC 225V
Suurin AC volttia 175V Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant energia 17J
Yksityiskohtainen kuvaus 270V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Nykyinen - Surge 1.75kA
Kapasitanssi @ Taajuus 130pF @ 1MHz