Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Varistorit, MOVit > V07P250PL1T
V07P250PL1T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta V07P250PL1T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero V07P250PL1T
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus VARISTOR 390V 1.75KA DISC 7MM
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
Product parameter
Osa numero V07P250PL1T Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus VARISTOR 390V 1.75KA DISC 7MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 224097 pcs Tietolomake UltraMOV® Varistor Series
Kategoria Piirin suojaus Varistorijännite (Typ) 390V
Varistorin jännite (min) 351V Varistorin jännite (maksimi) 429V
Sarja UltraMOV™ Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Disc 7mm Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TA)
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Suurin V DC 320V
Suurin AC volttia 250V Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant energia 25J
Yksityiskohtainen kuvaus 390V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Nykyinen - Surge 1.75kA
Kapasitanssi @ Taajuus 90pF @ 1MHz