Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Varistorit, MOVit > V230LA20AP
V230LA20AP
V230LA20AP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta V230LA20AP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero V230LA20AP
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus VARISTOR 360V 4.5KA DISC 14MM
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero V230LA20AP Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus VARISTOR 360V 4.5KA DISC 14MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 323191 pcs Tietolomake LA, LS, LT, LC, LU Varistor Series
Kategoria Piirin suojaus Varistorijännite (Typ) 360V
Varistorin jännite (min) 324V Varistorin jännite (maksimi) 396V
Sarja LA Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Disc 14mm Muut nimet F3019
V230LA20AP-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C (TA) Lukumäärä Circuits 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Suurin V DC 300V Suurin AC volttia 230V
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
energia 70J Yksityiskohtainen kuvaus 360V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Nykyinen - Surge 4.5kA Kapasitanssi @ Taajuus 550pF @ 1MHz