Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Varistorit, MOVit > V271HF34
V271HF34
V271HF34
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta V271HF34 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero V271HF34
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus VARISTOR 430V 40KA SQUARE 34MM
(Yhdysvaltain dollareina)
180 pcs
Product parameter
Osa numero V271HF34 Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus VARISTOR 430V 40KA SQUARE 34MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 11935 pcs Tietolomake HB34, HF34, HG34 Series
Kategoria Piirin suojaus Varistorijännite (Typ) 430V
Varistorin jännite (min) 387V Varistorin jännite (maksimi) 473V
Sarja HF34 Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Square 34mm, Tabs Muut nimet F5391
V271HF34-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C (TA) Lukumäärä Circuits 1
Asennustyyppi Bolt Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Suurin V DC 370V Suurin AC volttia 275V
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
energia 400J Yksityiskohtainen kuvaus 430V 40kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Square 34mm, Tabs
Nykyinen - Surge 40kA Kapasitanssi @ Taajuus 4500pF @ 1MHz