Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Varistorit, MOVit > V300LA2P
V300LA2P
V300LA2P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta V300LA2P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero V300LA2P
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus VARISTOR 490V 1.2KA DISC 7MM
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero V300LA2P Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus VARISTOR 490V 1.2KA DISC 7MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 366794 pcs Tietolomake LA, LS, LT, LC, LU Varistor Series
Kategoria Piirin suojaus Varistorijännite (Typ) 490V
Varistorin jännite (min) 441V Varistorin jännite (maksimi) 539V
Sarja LA Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Disc 7mm Muut nimet F5397
V300LA2P-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C (TA) Lukumäärä Circuits 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Suurin V DC 405V Suurin AC volttia 300V
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
energia 25J Yksityiskohtainen kuvaus 490V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Nykyinen - Surge 1.2kA Kapasitanssi @ Taajuus 70pF @ 1MHz