Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Varistorit, MOVit > V320LU40CPX810
V320LU40CPX810
V320LU40CPX810
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta V320LU40CPX810 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero V320LU40CPX810
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus VARISTOR 501V 10KA DISC 20MM
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero V320LU40CPX810 Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus VARISTOR 501V 10KA DISC 20MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 100093 pcs Tietolomake C-III Varistor Series
Kategoria Piirin suojaus Varistorijännite (Typ) 501V
Varistorin jännite (min) 462V Varistorin jännite (maksimi) 540V
Sarja C-III Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Disc 20mm Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C (TA)
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Suurin AC volttia 320V
Valmistajan toimitusaika 25 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
energia 345J Yksityiskohtainen kuvaus 501V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Nykyinen - Surge 10kA Kapasitanssi @ Taajuus 120pF @ 1MHz