Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Varistorit, MOVit > V351HA40
V351HA40
V351HA40
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta V351HA40 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero V351HA40
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus VARISTOR 549.5V 40KA DISC 40MM
(Yhdysvaltain dollareina)
180 pcs
Product parameter
Osa numero V351HA40 Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus VARISTOR 549.5V 40KA DISC 40MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 7013 pcs Tietolomake HA Series
Kategoria Piirin suojaus Varistorijännite (Typ) 549.5V
Varistorin jännite (min) 495V Varistorin jännite (maksimi) 604V
Sarja HA Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Disc 40mm, Formed Tabs Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C (TA)
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Bolt Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Suurin V DC 460V
Suurin AC volttia 350V Valmistajan toimitusaika 9 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant energia 500J
Yksityiskohtainen kuvaus 549.5V 40kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Disc 40mm, Formed Tabs Nykyinen - Surge 40kA
Kapasitanssi @ Taajuus 3600pF @ 1MHz