Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Varistorit, MOVit > V420LS10P
V420LS10P
V420LS10P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta V420LS10P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero V420LS10P
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus VARISTOR 680V 2.5KA DISC 10MM
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero V420LS10P Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus VARISTOR 680V 2.5KA DISC 10MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 270833 pcs Tietolomake LA, LS, LT, LC, LU Varistor Series
Kategoria Piirin suojaus Varistorijännite (Typ) 680V
Varistorin jännite (min) 612V Varistorin jännite (maksimi) 748V
Sarja LS Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Disc 10mm Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C (TA)
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Suurin V DC 560V
Suurin AC volttia 420V Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant energia 55J
Yksityiskohtainen kuvaus 680V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Nykyinen - Surge 2.5kA
Kapasitanssi @ Taajuus 140pF @ 1MHz