Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Varistorit, MOVit > V480LU80BP
V480LU80BP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta V480LU80BP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero V480LU80BP
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus VARISTOR 732.5V 6.5KA DISC 20MM
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero V480LU80BP Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus VARISTOR 732.5V 6.5KA DISC 20MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 110362 pcs Tietolomake
Kategoria Piirin suojaus Varistorijännite (Typ) 732.5V
Varistorin jännite (min) 675V Varistorin jännite (maksimi) 790V
Sarja LU Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Disc 20mm Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C (TA)
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Suurin V DC 640V
Suurin AC volttia 480V Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant energia 180J
Yksityiskohtainen kuvaus 732.5V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Nykyinen - Surge 6.5kA
Kapasitanssi @ Taajuus 550pF @ 1MHz