Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Varistorit, MOVit > V660LC80CP
V660LC80CP
V660LC80CP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta V660LC80CP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero V660LC80CP
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus VARISTOR 1080V 10KA DISC 20MM
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero V660LC80CP Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus VARISTOR 1080V 10KA DISC 20MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 79337 pcs Tietolomake C-III Varistor Series
Kategoria Piirin suojaus Varistorijännite (Typ) 1.08kV
Varistorin jännite (min) 972V Varistorin jännite (maksimi) 1.188kV
Sarja C-III Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Disc 20mm Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C (TA)
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Suurin AC volttia 660V
Valmistajan toimitusaika 25 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
energia 510J Yksityiskohtainen kuvaus 1.08kV 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Nykyinen - Surge 10kA Kapasitanssi @ Taajuus 120pF @ 1MHz