Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Varistorit, MOVit > V680LS100BP
V680LS100BP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta V680LS100BP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero V680LS100BP
Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus VARISTOR 1060V 6.5KA DISC 20MM
(Yhdysvaltain dollareina)
1200 pcs
Product parameter
Osa numero V680LS100BP Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus VARISTOR 1060V 6.5KA DISC 20MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 69662 pcs Tietolomake
Kategoria Piirin suojaus Varistorijännite (Typ) 1.06kV
Varistorin jännite (min) 990V Varistorin jännite (maksimi) 1.13kV
Sarja LS Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Disc 20mm Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C (TA)
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Suurin V DC 875V
Suurin AC volttia 680V Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant energia 260J
Yksityiskohtainen kuvaus 1.06kV 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Nykyinen - Surge 6.5kA
Kapasitanssi @ Taajuus 380pF @ 1MHz