Koti > Tuotteet > Muuntajat > Tehomuuntajat > 1182Q110
1182Q110
1182Q110
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1182Q110 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1182Q110
Valmistaja Hammond Manufacturing
Kuvaus TRANSFORMER TOROIDAL POWER
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero 1182Q110 Valmistaja Hammond Manufacturing
Kuvaus TRANSFORMER TOROIDAL POWER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1068 pcs Tietolomake 1182Q110 Drawing1182 Series Spec.1182 Series Connection Sheet
Kategoria Muuntajat Paino 11 lbs (5kg)
Jännite - Toissijainen (Full Load) Parallel 110V, Series 220V Jännite - Ensisijainen 117V
Jännite - Isolation 4000Vrms Tyyppi Toroidal
päättyminen Style Wire Leads Koko / Dimension 152.40mm Dia
Sarja 1182 Toisiokäämin (s) Dual
Ensiökäämin (s) Dual Virta - Max 625 VA
Muut nimet 1182Q110-ND
HM2477
Asennustyyppi Chassis Mount
Valmistajan toimitusaika 4 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 60.45mm Nykyinen - Output (Max) Parallel 5.68A, Series 2.84A