Koti > Tuotteet > Muuntajat > Tehomuuntajat > 1182S110
1182S110
1182S110
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1182S110 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1182S110
Valmistaja Hammond Manufacturing
Kuvaus TRANSFORMER TOROIDAL POWER
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 736 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Osa numero 1182S110 Valmistaja Hammond Manufacturing
Kuvaus TRANSFORMER TOROIDAL POWER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 736 pcs Tietolomake 1182S110 Drawing1182 Series Spec.1182 Series Connection Sheet
Kategoria Muuntajat Paino 17 lbs (7.7kg)
Jännite - Toissijainen (Full Load) Parallel 110V, Series 220V Jännite - Ensisijainen 117V
Jännite - Isolation 4000Vrms Tyyppi Toroidal
päättyminen Style Wire Leads Koko / Dimension 158.75mm Dia
Sarja 1182 Toisiokäämin (s) Dual
Ensiökäämin (s) Dual Virta - Max 1000 VA
Muut nimet 1182S110-ND
HM2488
Asennustyyppi Chassis Mount
Valmistajan toimitusaika 4 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 73.15mm Nykyinen - Output (Max) Parallel 9A, Series 4.5A