1418AR10
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1418AR10 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 1418AR10 |
|---|---|
| Valmistaja | Hammond Manufacturing |
| Kuvaus | BOX STEEL GRAY 24"L X 12"W |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | 1418AR10 | Valmistaja | Hammond Manufacturing |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | BOX STEEL GRAY 24"L X 12"W | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 362 pcs | Tietolomake | Enclosure Overview1418AR101418 Series |
| Kategoria | Laatikot, kotelot, telineet | Paino | 42 lbs (19.1kg) |
| Paksuus | 14 Gauge | Koko / Dimension | 24.000" L x 12.000" W (609.60mm x 304.80mm) |
| Toimitustiedot | Shipped from Digi-Key | Sarja | 1418 |
| Arvioinnit | IP54, JIC EGP-1-1967, NEMA 12,13, UL-508 | Materiaali Paloluokitus | - |
| materiaali | Metal, Steel | Valmistajan toimitusaika | 4 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Korkeus | 10.000" (254.00mm) |
| ominaisuudet | Interior Panels | Yksityiskohtainen kuvaus | Box with Mounting Flange Metal, Steel Gray Hinged Door, Lid 24.000" L x 12.000" W (609.60mm x 304.80mm) X 10.000" (254.00mm) |
| Design | Hinged Door, Lid | container Tyyppi | Box with Mounting Flange |
| Väri | Gray | Area (P x L) | 288 in² (1858 cm²) |