Koti > Tuotteet > Laatikot, kotelot, telineet > laatikot > 1418N4SSLL12
1418N4SSLL12
1418N4SSLL12
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1418N4SSLL12 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1418N4SSLL12
Valmistaja Hammond Manufacturing
Kuvaus BOX S STEEL NATURAL 36"L X 36"W
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 59 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero 1418N4SSLL12 Valmistaja Hammond Manufacturing
Kuvaus BOX S STEEL NATURAL 36"L X 36"W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Laatikot, kotelot, telineet Paino 202 lbs (91.6kg)
Paksuus 14 Gauge Koko / Dimension 36.000" L x 36.000" W (914.40mm x 914.40mm)
Toimitustiedot Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse Sarja 1418
Arvioinnit IP66, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508 Materiaali Paloluokitus -
materiaali Metal, Stainless Steel Valmistajan toimitusaika 4 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus 12.000" (304.80mm)
ominaisuudet Interior Panels Yksityiskohtainen kuvaus Box with Mounting Flange Metal, Stainless Steel Natural Hinged Door, Lid 36.000" L x 36.000" W (914.40mm x 914.40mm) X 12.000" (304.80mm)
Design Hinged Door, Lid container Tyyppi Box with Mounting Flange
Väri Natural Area (P x L) 1296 in² (8361 cm²)