Koti > Tuotteet > Laatikot, kotelot, telineet > laatikot > 1455N1202
1455N1202
1455N1202
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1455N1202 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1455N1202
Valmistaja Hammond Manufacturing
Kuvaus BOX ALUM NATURAL 4.72"LX4.06"W
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero 1455N1202 Valmistaja Hammond Manufacturing
Kuvaus BOX ALUM NATURAL 4.72"LX4.06"W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 8251 pcs Tietolomake 1455 Series Datasheet1455N1202 Drawing
Kategoria Laatikot, kotelot, telineet Paino -
Paksuus 0.060" (1.52mm) Koko / Dimension 4.724" L x 4.055" W (120.00mm x 103.00mm)
Toimitustiedot Shipped from Digi-Key Sarja 1455
Arvioinnit - Muut nimet 1455N1202-ND
HM975
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Materiaali Paloluokitus -
materiaali Metal, Aluminum; Plastic Valmistajan toimitusaika 4 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus 2.087" (53.00mm)
ominaisuudet Card Guides Yksityiskohtainen kuvaus Box Metal, Aluminum; Plastic Natural End Panel(s) 4.724" L x 4.055" W (120.00mm x 103.00mm) X 2.087" (53.00mm)
Design End Panel(s) container Tyyppi Box
Väri Natural Area (P x L) 19.2 in² (124 cm²)