Koti > Tuotteet > Laatikot, kotelot, telineet > Laatikon osat > 1455NPLTRD
1455NPLTRD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1455NPLTRD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1455NPLTRD
Valmistaja Hammond Manufacturing
Kuvaus BEZEL SOLID PLASTIC RED 2/PACK
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero 1455NPLTRD Valmistaja Hammond Manufacturing
Kuvaus BEZEL SOLID PLASTIC RED 2/PACK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 15932 pcs Tietolomake
Kategoria Laatikot, kotelot, telineet Tyyppi Bezel
Koko / Dimension 4.178" L x 2.210" W x 0.354" H (106.12mm x 56.13mm x 8.99mm) Sarja 1455
Muut nimet 1455NPLTRD-ND
HM2988
materiaali Plastic, Polycarbonate
Valmistajan toimitusaika 4 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
For Use With / Oheistuotteet 1455N Series ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus Plastic, Polycarbonate Bezel 4.178" L x 2.210" W x 0.354" H (106.12mm x 56.13mm x 8.99mm) Translucent - Red Väri Translucent - Red
Liittyvät tuotteet
1455NF Image