Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > 1530B155
1530B155
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1530B155 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1530B155
Valmistaja Hammond Manufacturing
Kuvaus FIXED IND 15UH 250MA 1.92 OHM TH
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero 1530B155 Valmistaja Hammond Manufacturing
Kuvaus FIXED IND 15UH 250MA 1.92 OHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 23879 pcs Tietolomake 1530 Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.165" Dia x 0.250" L (4.20mm x 6.35mm) suojaus Unshielded
Sarja 1530 Arvioinnit -
Q @ Freq 52 @ 2.5MHz Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Materiaali - Core Iron
Valmistajan toimitusaika 4 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 15µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 15µH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 1.92 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.92 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 250mA Nykyinen - värikylläisyys -