Koti > Tuotteet > Laatikot, kotelot, telineet > laatikot > 1590MMBK
1590MMBK
1590MMBK
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1590MMBK luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1590MMBK
Valmistaja Hammond Manufacturing
Kuvaus BOX ALUM BLACK 1.97"L X 1.97"W
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero 1590MMBK Valmistaja Hammond Manufacturing
Kuvaus BOX ALUM BLACK 1.97"L X 1.97"W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 14659 pcs Tietolomake Enclosure Overview1590MM Drawing1590 Series Datasheet
Kategoria Laatikot, kotelot, telineet Paino -
Paksuus 0.079" (2.01mm) Koko / Dimension 1.970" L x 1.970" W (50.04mm x 50.04mm)
Toimitustiedot Shipped from Digi-Key Sarja 1590
Arvioinnit IP54 Muut nimet HM444
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Materiaali Paloluokitus -
materiaali Metal, Aluminum Valmistajan toimitusaika 4 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus 1.220" (30.99mm)
ominaisuudet Card Guides, EMI Shielded Yksityiskohtainen kuvaus Box Metal, Aluminum Black Cover Included 1.970" L x 1.970" W (50.04mm x 50.04mm) X 1.220" (30.99mm)
Design Cover Included container Tyyppi Box
Väri Black Area (P x L) 3.88 in² (25.0 cm²)