Koti > Tuotteet > Laatikot, kotelot, telineet > laatikot > 1590TFBK
1590TFBK
1590TFBK
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1590TFBK luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1590TFBK
Valmistaja Hammond Manufacturing
Kuvaus BOX ALUM BLACK 4.74"L X 3.15"W
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero 1590TFBK Valmistaja Hammond Manufacturing
Kuvaus BOX ALUM BLACK 4.74"L X 3.15"W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5573 pcs Tietolomake 1590TF Drawing1590 Series Datasheet
Kategoria Laatikot, kotelot, telineet Paino 0.744 lb (337.47g)
Paksuus 0.080" (2.03mm) Koko / Dimension 4.744" L x 3.150" W (120.50mm x 80.01mm)
Toimitustiedot Shipped from Digi-Key Sarja 1590F
Arvioinnit IP54 Muut nimet 1590TFBK-ND
HM1937
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Materiaali Paloluokitus -
materiaali Metal, Aluminum Valmistajan toimitusaika 4 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus 2.382" (60.50mm)
ominaisuudet EMI Shielded Yksityiskohtainen kuvaus Box with Mounting Flange Metal, Aluminum Black Cover Included 4.744" L x 3.150" W (120.50mm x 80.01mm) X 2.382" (60.50mm)
Design Cover Included container Tyyppi Box with Mounting Flange
Väri Black Area (P x L) 14.9 in² (96 cm²)