Koti > Tuotteet > Laatikot, kotelot, telineet > Laatikon osat > 1598PLFBK
1598PLFBK
1598PLFBK
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1598PLFBK luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1598PLFBK
Valmistaja Hammond Manufacturing
Kuvaus PANEL END USE WITH 1598F SERIES
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero 1598PLFBK Valmistaja Hammond Manufacturing
Kuvaus PANEL END USE WITH 1598F SERIES Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 37633 pcs Tietolomake 1598 Series Datasheet
Kategoria Laatikot, kotelot, telineet Tyyppi Panel, End
Koko / Dimension 5.960" L x 1.378" W x 0.065" H (151.38mm x 35.00mm x 1.65mm) Sarja 1598
materiaali Plastic, Non Specified Valmistajan toimitusaika 4 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant For Use With / Oheistuotteet 1598F Series
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Plastic, Non Specified Panel, End 5.960" L x 1.378" W x 0.065" H (151.38mm x 35.00mm x 1.65mm) Black