Koti > Tuotteet > Laatikot, kotelot, telineet > Rack Thermal Management > FAN150AC230
FAN150AC230
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FAN150AC230 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FAN150AC230
Valmistaja Hammond Manufacturing
Kuvaus FAN AC AXIAL 150MM 210CFM 230V
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero FAN150AC230 Valmistaja Hammond Manufacturing
Kuvaus FAN AC AXIAL 150MM 210CFM 230V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1503 pcs Tietolomake FAN150AC230
Kategoria Laatikot, kotelot, telineet Paino 3 lbs (1.4kg)
Jännite - Input 230VAC Tyyppi Fan
tekniset tiedot Fan, AC, Round, 235 CFM Koko / Dimension 6.38" L x 5.75" W x 2.00" H (162.1mm x 146.1mm x 50.8mm)
Toimitustiedot Shipped from Digi-Key Sarja DNMF
Muut nimet FAN150AC230-ND
HM5422
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Valmistajan toimitusaika 4 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Rack Fan, AC, Round, 235 CFM 6.38" L x 5.75" W x 2.00" H (162.1mm x 146.1mm x 50.8mm)