G125-FS11205L0P
G125-FS11205L0P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta G125-FS11205L0P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero G125-FS11205L0P
Valmistaja Harwin
Kuvaus 1.25MM F VERT SMT 2X6 POS
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero G125-FS11205L0P Valmistaja Harwin
Kuvaus 1.25MM F VERT SMT 2X6 POS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 15718 pcs Tietolomake G125 Spec SheetG125-FS1xx05L0x DrawingGecko Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Tyyli Board to Board or Cable
Sarja Gecko Riviväli - Mating 0.049" (1.25mm)
Pitch - Mating 0.049" (1.25mm) Pakkaus Strip
Muut nimet 952-2434
G125-FS11205L0P-ND
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja Loaded All
Joitakin paikkoja 12 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Paritetuille pinoaminen Heights - Valmistajan toimitusaika 7 Weeks
Eristyskorkeus 0.207" (5.25mm) Eristysväri Green
Tulosuoja - ominaisuudet Pick and Place, Polarizing Key
kiinnitys tyyppi Latch Holder Yksityiskohtainen kuvaus 12 Position Receptacle Connector 0.049" (1.25mm) Surface Mount Gold
Nykyinen arvostelu 2A Yhteydenotto Tyyppi Female Socket