G125-MS12005L3P
G125-MS12005L3P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta G125-MS12005L3P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero G125-MS12005L3P
Valmistaja Harwin
Kuvaus 1.25MM M VERT SMT 2X10 POS
Product parameter
Osa numero G125-MS12005L3P Valmistaja Harwin
Kuvaus 1.25MM M VERT SMT 2X10 POS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 22012 pcs Tietolomake G125-MS1xx05L3x DrawingG125 Spec SheetGecko Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Tyyli Board to Board or Cable
peittänyt Shrouded - 4 Wall Sarja Gecko
Riviväli - Mating 0.049" (1.25mm) Pitch - Mating 0.049" (1.25mm)
Pakkaus Strip Yleinen kosketuspituus -
Muut nimet 952-2447
G125-MS12005L3P-ND
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja Loaded All
Joitakin paikkoja 20 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Paritetuille pinoaminen Heights 7.35mm, 7.45mm, 7.8mm Valmistajan toimitusaika 7 Weeks
Eristyskorkeus 0.193" (4.90mm) Eristysväri Green
Tulosuoja - ominaisuudet Pick and Place, Solder Retention
kiinnitys tyyppi Latch Lock Yksityiskohtainen kuvaus Connector Header Surface Mount 20 position 0.049" (1.25mm)
Nykyinen arvostelu 2A per Contact Yhteydenotto Tyyppi Male Pin