M20-7831046
M20-7831046
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M20-7831046 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M20-7831046
Valmistaja Harwin
Kuvaus 10+10 DIL VERT SOCKET L/FREE
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs22 pcs110 pcs506 pcs
1012 pcs5016 pcs10010 pcs
Product parameter
Osa numero M20-7831046 Valmistaja Harwin
Kuvaus 10+10 DIL VERT SOCKET L/FREE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 72683 pcs Tietolomake M20 Series Spec SheetM20-783 DrawingM20 Series Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 1000V
päättyminen Solder Tyyli Board to Board or Cable
Sarja M20 Riviväli - Mating 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Pakkaus Tube
Muut nimet 952-1837
M207831046
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja Loaded All
Joitakin paikkoja 20 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Paritetuille pinoaminen Heights 11.04mm, 12.63mm Valmistajan toimitusaika 7 Weeks
Eristyskorkeus 0.335" (8.51mm) Eristysväri Black
Tulosuoja - ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
Nykyinen arvostelu 3A Yhteydenotto Tyyppi Female Socket
Ota yhteys muotoon Square Yhteydenotto Material Phosphor Bronze
Yhteyden pituus - Post 0.118" (3.00mm) Yhteyden viimeistelypaksuus - Post -