M20-8772542P
M20-8772542P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M20-8772542P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M20-8772542P
Valmistaja Harwin
Kuvaus 25 SIL VERT SMT HDR P/P
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero M20-8772542P Valmistaja Harwin
Kuvaus 25 SIL VERT SMT HDR P/P Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5270 pcs Tietolomake M20-877yyyyP DrawingM20 Series Spec SheetM20 Series Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Tyyli Board to Board or Cable
peittänyt Unshrouded Sarja M20
Riviväli - Mating - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Pakkaus Tube Yleinen kosketuspituus -
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Rivien 1
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 25
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Paritetuille pinoaminen Heights 11.63mm, 12.23mm, 12.63mm, 18.13mm
Eristyskorkeus 0.100" (2.54mm) Eristysväri Black
Tulosuoja - ominaisuudet Pick and Place
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus Connector Header Surface Mount 25 position 0.100" (2.54mm)
Nykyinen arvostelu 3A per Contact Yhteydenotto Tyyppi Male Pin
Ota yhteys muotoon Square Yhteydenotto Material Brass
Yhteyden pituus - Post - Kontaktin pituus - Mating 0.228" (5.80mm)