M20-9700445
M20-9700445
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M20-9700445 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M20-9700445
Valmistaja Harwin
Kuvaus 04+04 DIL HORIZ PIN HDR
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero M20-9700445 Valmistaja Harwin
Kuvaus 04+04 DIL HORIZ PIN HDR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 338883 pcs Tietolomake M20-970xx4x DrawingM20 Series Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Tyyli Board to Board or Cable
peittänyt Unshrouded Sarja M20
Riviväli - Mating 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Pakkaus Bulk Yleinen kosketuspituus -
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Rivien 2
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 8
Asennustyyppi Through Hole, Right Angle Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Paritetuille pinoaminen Heights -
Valmistajan toimitusaika 7 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Differentiaalitietojen Transmission Polyamide (PA6T), Nylon 6T Eristyskorkeus 0.200" (5.08mm)
Eristysväri Black Tulosuoja -
ominaisuudet - kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus Connector Header Through Hole, Right Angle 8 position 0.100" (2.54mm) Nykyinen arvostelu 3A per Contact
Yhteydenotto Tyyppi Male Pin Ota yhteys muotoon Square
Yhteydenotto Material Brass Yhteyden pituus - Post 0.118" (3.00mm)
Kontaktin pituus - Mating 0.276" (7.00mm) Yhteyden viimeistelypaksuus - Post -