M20-9741046
M20-9741046
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M20-9741046 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M20-9741046
Valmistaja Harwin
Kuvaus 10+10 DIL HORIZ PIN HDR
(Yhdysvaltain dollareina)
1200 pcs
Product parameter
Osa numero M20-9741046 Valmistaja Harwin
Kuvaus 10+10 DIL HORIZ PIN HDR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 192473 pcs Tietolomake M20-974xx4x DrawingM20 Series Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Tyyli Board to Board or Cable
peittänyt Unshrouded Sarja M20
Riviväli - Mating 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Pakkaus Bulk Yleinen kosketuspituus -
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Rivien 2
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 20
Asennustyyppi Through Hole, Right Angle Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Paritetuille pinoaminen Heights -
Valmistajan toimitusaika 7 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Differentiaalitietojen Transmission Polyamide (PA6T), Nylon 6T Eristyskorkeus 0.200" (5.08mm)
Eristysväri Black Tulosuoja -
ominaisuudet - kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus Connector Header Through Hole, Right Angle 20 position 0.100" (2.54mm) Nykyinen arvostelu 3A per Contact
Yhteydenotto Tyyppi Male Pin Ota yhteys muotoon Square
Yhteydenotto Material Brass Yhteyden pituus - Post 0.118" (3.00mm)
Kontaktin pituus - Mating 0.228" (5.80mm) Yhteyden viimeistelypaksuus - Post -