M20-9982545
M20-9982545
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M20-9982545 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M20-9982545
Valmistaja Harwin
Kuvaus 25+25 DIL VERT PIN HDR
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero M20-9982545 Valmistaja Harwin
Kuvaus 25+25 DIL VERT PIN HDR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 66143 pcs Tietolomake M20-998 DrawingM20 Series Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Tyyli Board to Board or Cable
peittänyt Unshrouded Sarja M20
Riviväli - Mating 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Pakkaus Bulk Yleinen kosketuspituus 0.460" (11.68mm)
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Rivien 2
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 50
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Paritetuille pinoaminen Heights 9.94mm, 10.64mm, 11.04mm, 16.54mm
Valmistajan toimitusaika 7 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Differentiaalitietojen Transmission Polyamide (PA6T), Nylon 6T Eristyskorkeus 0.100" (2.54mm)
Eristysväri Black Tulosuoja -
ominaisuudet - kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus Connector Header Through Hole 50 position 0.100" (2.54mm) Nykyinen arvostelu 3A per Contact
Yhteydenotto Tyyppi Male Pin Ota yhteys muotoon Square
Yhteydenotto Material Brass Yhteyden pituus - Post 0.118" (3.00mm)
Kontaktin pituus - Mating 0.240" (6.10mm) Yhteyden viimeistelypaksuus - Post -