M22-062000S1005
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M22-062000S1005 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M22-062000S1005
Valmistaja Harwin
Kuvaus HEADER
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero M22-062000S1005 Valmistaja Harwin
Kuvaus HEADER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5939 pcs Tietolomake M22 Series Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 500V
päättyminen Solder Tyyli Board to Board or Cable
peittänyt Unshrouded Sarja M22
Riviväli - Mating 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Pakkaus Bulk Yleinen kosketuspituus -
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Rivien 2
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 20
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Paritetuille pinoaminen Heights 4.8mm, 6.9mm, 9.6mm Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Differentiaalitietojen Transmission Polyamide (PA6T), Nylon 6T Eristyskorkeus 0.059" (1.50mm)
Eristysväri Black Tulosuoja -
ominaisuudet - kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus Connector Header Surface Mount 20 position 0.079" (2.00mm) Nykyinen arvostelu -
Yhteydenotto Tyyppi Male Pin Ota yhteys muotoon Square
Yhteydenotto Material Copper Alloy Yhteyden pituus - Post -
Kontaktin pituus - Mating 0.244" (6.20mm) Yhteyden viimeistelypaksuus - Post -