Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Shunts, Puserot > M22-1920046
M22-1920046
M22-1920046
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M22-1920046 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M22-1920046
Valmistaja Harwin
Kuvaus CONN JUMPER SHORTING TIN RED
(Yhdysvaltain dollareina)
12000 pcs
Product parameter
Osa numero M22-1920046 Valmistaja Harwin
Kuvaus CONN JUMPER SHORTING TIN RED Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 552505 pcs Tietolomake M22 Series CatalogM22-19x Drawing
Kategoria Liittimet, Liitännät Tyyppi Open Top
Sarja M22 Piki 0.079" (2.00mm)
Pakkaus Bulk Muut nimet 952-1310
Määrä positiot tai Pins (Grid) 2 (1 x 2) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 5 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus 0.138" (3.50mm) sukupuoli Female Sockets
Yksityiskohtainen kuvaus 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Red Open Top 0.079" (2.00mm) Tin Yhteydenotto Finish Paksuus 118.1µin (3.00µm)