Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Suorakulmaiset liittimet - kotelot > M30-1403000
M30-1403000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M30-1403000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M30-1403000
Valmistaja Harwin
Kuvaus CONNECTOR HOUSING
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero M30-1403000 Valmistaja Harwin
Kuvaus CONNECTOR HOUSING Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4464 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Sarja M30
Rivien välit - Piki 0.049" (1.25mm)
Pakkaus Bulk Rivien 1
Joitakin paikkoja 30 Huomautus Contacts Not Included
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Friction Lock Yksityiskohtainen kuvaus 30 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.049" (1.25mm)