M50-3030242
M50-3030242
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M50-3030242 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M50-3030242
Valmistaja Harwin
Kuvaus CONN RCPT 1.27MM T/H AU 2POS
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Osa numero M50-3030242 Valmistaja Harwin
Kuvaus CONN RCPT 1.27MM T/H AU 2POS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Tyyli Board to Board
Sarja Archer M50 Riviväli - Mating -
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Pakkaus Tube
Muut nimet 952-3574 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Rivien 1 Joitakin paikkoja Loaded All
Joitakin paikkoja 2 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Paritetuille pinoaminen Heights 5.4mm, 6.08mm, 9.37mm Valmistajan toimitusaika 7 Weeks
Eristyskorkeus 0.173" (4.40mm) Eristysväri Black
Tulosuoja - ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 2 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
Nykyinen arvostelu 1A Yhteydenotto Tyyppi Female Socket
Ota yhteys muotoon Square Yhteydenotto Material Phosphor Bronze
Yhteyden pituus - Post 0.094" (2.40mm) Yhteyden viimeistelypaksuus - Post -