M50-3100945P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M50-3100945P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M50-3100945P
Valmistaja Harwin
Kuvaus CONNECTOR SOCKET
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero M50-3100945P Valmistaja Harwin
Kuvaus CONNECTOR SOCKET Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4308 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 250V
päättyminen Solder Tyyli Board to Board or Cable
Sarja Archer M50 Riviväli - Mating 0.050" (1.27mm)
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Pakkaus Tube
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Rivien 2
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 18
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Paritetuille pinoaminen Heights 5.5mm, 6.18mm, 9.47mm Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Differentiaalitietojen Transmission Polyamide (PA6T), Nylon 6T Eristyskorkeus 0.173" (4.40mm)
Eristysväri Black Tulosuoja -
ominaisuudet Pick and Place kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 18 Position Receptacle Connector Surface Mount Nykyinen arvostelu 1A