M50-3103245
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M50-3103245 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M50-3103245
Valmistaja Harwin
Kuvaus CONN RCPT 64POS SMD 1.27MM GOLD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero M50-3103245 Valmistaja Harwin
Kuvaus CONN RCPT 64POS SMD 1.27MM GOLD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5013 pcs Tietolomake M50-310 DrawingM50,M52 Series Spec SheetArcher Series Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 250V
päättyminen Solder Tyyli Board to Board or Cable
Sarja Archer M50 Riviväli - Mating 0.050" (1.27mm)
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Pakkaus Tube
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Rivien 2
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 64
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Paritetuille pinoaminen Heights 5.5mm, 6.18mm, 9.47mm
Eristyskorkeus 0.173" (4.40mm) Eristysväri Black
Tulosuoja - ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 64 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
Nykyinen arvostelu 1A Yhteydenotto Tyyppi Female Socket