M50-3130245
M50-3130245
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M50-3130245 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M50-3130245
Valmistaja Harwin
Kuvaus CONN RCPT 1.27MM SMT AU 2POS
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Osa numero M50-3130245 Valmistaja Harwin
Kuvaus CONN RCPT 1.27MM SMT AU 2POS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 500VAC
päättyminen Solder Tyyli Board to Board
Sarja Archer M50 Riviväli - Mating -
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Pakkaus Tube
Muut nimet 952-3582 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Rivien 1 Joitakin paikkoja Loaded All
Joitakin paikkoja 2 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Paritetuille pinoaminen Heights 3.1mm, 3.6mm, 3.8mm Valmistajan toimitusaika 7 Weeks
Eristyskorkeus 0.079" (2.00mm) Eristysväri Black
Tulosuoja - ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 2 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
Nykyinen arvostelu 1A Yhteydenotto Tyyppi Female Socket
Ota yhteys muotoon Square Yhteydenotto Material Phosphor Bronze
Yhteyden pituus - Post - Yhteyden viimeistelypaksuus - Post -
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 12.0µin (0.30µm) Yhteyshenkilön nimi - Post Gold
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Receptacle, Bottom or Top Entry
Sovellukset General Purpose, Medical, Telecommunications
Liittyvät tuotteet
M50-3130245R Image
  • Osa#:M50-3130245R
  • valmistajat:Harwin