M50-3141045R
M50-3141045R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M50-3141045R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M50-3141045R
Valmistaja Harwin
Kuvaus CONN RCPT 1.27MM SMT AU 10POS
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs2000 pcs3000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Osa numero M50-3141045R Valmistaja Harwin
Kuvaus CONN RCPT 1.27MM SMT AU 10POS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 500VAC
päättyminen Solder Tyyli Board to Board
Sarja Archer M50 Riviväli - Mating -
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Pakkaus Tape & Reel (TR)
Muut nimet 952-3931-2
M50-3141045R-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Rivien 1 Joitakin paikkoja Loaded All
Joitakin paikkoja 10 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Paritetuille pinoaminen Heights - Valmistajan toimitusaika 7 Weeks
Eristyskorkeus 0.134" (3.40mm) Eristysväri Black
Tulosuoja - ominaisuudet Pick and Place
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 10 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
Nykyinen arvostelu 1A Yhteydenotto Tyyppi Female Socket