M50-3302542
M50-3302542
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M50-3302542 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M50-3302542
Valmistaja Harwin
Kuvaus 1.27 IDC SOCKET 50 POSN
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs16 pcs32 pcs64 pcs112 pcs
256 pcs512 pcs1008 pcs2512 pcs
Product parameter
Osa numero M50-3302542 Valmistaja Harwin
Kuvaus 1.27 IDC SOCKET 50 POSN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Liittimet, Liitännät Wire Type Ribbon Cable
lankatulkki 30 AWG Sarja Archer M50
Rivien välit 0.050" (1.27mm) Piki 0.050" (1.27mm)
Pakkaus Tube Muut nimet 952-2565
M50-3302542-ND
Rivien 2 Joitakin paikkoja 50
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 7 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Feed Through kiinnitys tyyppi Latch Holder
Yksityiskohtainen kuvaus 50 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Gold 30 AWG Yhteydenotto Tyyppi Female Socket