M50-3504642
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M50-3504642 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M50-3504642
Valmistaja Harwin
Kuvaus CONNECTOR SOCKET
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero M50-3504642 Valmistaja Harwin
Kuvaus CONNECTOR SOCKET Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5456 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Tyyli Board to Board or Cable
peittänyt Unshrouded Sarja Archer M50
Riviväli - Mating 0.050" (1.27mm) Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Pakkaus Bulk Yleinen kosketuspituus 0.248" (6.30mm)
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Rivien 2
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 92
Asennustyyppi Through Hole Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Paritetuille pinoaminen Heights 3.2mm, 4.6mm, 5.4mm, 5.5mm, 6.23mm Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Differentiaalitietojen Transmission Thermoplastic Eristyskorkeus 0.039" (1.00mm)
Eristysväri Black Tulosuoja -
ominaisuudet - kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus Connector Header Through Hole 92 position 0.050" (1.27mm) Nykyinen arvostelu 1A
Yhteydenotto Tyyppi Male Pin Ota yhteys muotoon Square
Yhteydenotto Material Copper Alloy Yhteyden pituus - Post 0.091" (2.30mm)
Kontaktin pituus - Mating 0.118" (3.00mm) Yhteyden viimeistelypaksuus - Post 98.4µin (2.50µm)