M50-3604142
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M50-3604142 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M50-3604142
Valmistaja Harwin
Kuvaus CONNECTOR SOCKET
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero M50-3604142 Valmistaja Harwin
Kuvaus CONNECTOR SOCKET Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5546 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Tyyli Board to Board or Cable
peittänyt Unshrouded Sarja Archer M50
Riviväli - Mating 0.050" (1.27mm) Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Pakkaus Bulk Yleinen kosketuspituus -
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Rivien 2
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 82
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Paritetuille pinoaminen Heights 3.9mm, 5.3mm, 6.08mm, 6.18mm, 7mm Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Differentiaalitietojen Transmission Thermoplastic Eristyskorkeus 0.039" (1.00mm)
Eristysväri Black Tulosuoja -
ominaisuudet - kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus Connector Header Surface Mount 82 position 0.050" (1.27mm) Nykyinen arvostelu 1A
Yhteydenotto Tyyppi Male Pin Ota yhteys muotoon Square
Yhteydenotto Material Copper Alloy Yhteyden pituus - Post -
Kontaktin pituus - Mating 0.118" (3.00mm) Yhteyden viimeistelypaksuus - Post 98.4µin (2.50µm)
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 3.00µin (0.076µm) Yhteyshenkilön nimi - Post Tin
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Header
Sovellukset -
Liittyvät tuotteet
M50-3604542 Image
  • Osa#:M50-3604542
  • valmistajat:Harwin
  • Kuvaus:CONN HDR 1.27MM SMD AU 90POS
  • Varastossa:4902
M50-3604042 Image
  • Osa#:M50-3604042
  • valmistajat:Harwin
  • Kuvaus:CONN HDR 1.27MM SMD AU 80POS