M50-3900242
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M50-3900242 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M50-3900242
Valmistaja Harwin Inc.
Kuvaus CONN HDR 1.27MM R/A AU 4POS
(Yhdysvaltain dollareina)
14000 pcs
Product parameter
Osa numero M50-3900242 Valmistaja Harwin Inc.
Kuvaus CONN HDR 1.27MM R/A AU 4POS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 190920 pcs Tietolomake M50 Male PC Tail HorizontalM50-390xx42 Drawing
Kategoria Liittimet, Liitännät päättyminen Solder
Sarja Archer M50 RoHS-tila Bulk
Rivien 2 Joitakin paikkoja 4
Napaluku 0.050" (1.27mm) Asennustyyppi Through Hole, Right Angle
Molding korkeus Board - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Insulation All Valmistajan osanumero M50-3900242
ominaisuudet - Laajennettu kuvaus 4 Position Header BTB Connector Gold 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle
Kuvaus CONN HDR 1.27MM R/A AU 4POS Yhteydenotto Kiima Pituus 0.134" (3.40mm)
Yhteydenotto Finish Paksuus Gold Liitintyyppi Unshrouded
Väri Black Kaapelipituus 0.150" (3.81mm)
Kaapelin halkaisija 3µin (0.08µm) Adapter Type 0.050" (1.27mm)